Akademia Pacjenta rozdaje pacjentom ze wszczepionymi urządzeniami do elektroterapii oraz pacjentom po zabiegach z zakresu kardiologii inwazyjnej KARTY PACJENTA.

Karta Pacjenta, z wyglądu przypominająca kartę do bankomatu, która swobodnie zmieści się w portfelu. Wystarczy uzupełnić dane na temat choroby, sposobu leczenia oraz wszczepionego urządzenia i nosić ją zawsze przy sobie. Będzie gwarancją bezpieczeństwa pacjenta podczas badań lekarskich, podróży czy sytuacji stresowej.

Ponadto, wprowadzimy nową funkcjonalność na stronie Akademii Pacjenta, która pozwoli na rejestrację swojej karty w systemie. Dzięki temu stworzymy społeczność Pacjentów z chorobami układu krążenia.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani otrzymaniem karty, zapraszamy do kontaktu mailowego sekretariat@akademiapacjenta.pl lub skorzystać z poniższego formularza.

Rejestracja Karty Pacjenta.

Bądźmy w kontakcie.
* Pole obowiązkowe
Numer karty bez znaków specjalnych typu: / ” (
Administratorem podanych danych osobowych jest Fundacja Heart Beat z siedzibą w Poznaniu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Administratora znajdą Państwo TUTAJ
.
Pokaż więcej powiązanych artykułów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także

Niewydolność serca – podstawowe zasady leczenia przewlekłego

Poniżej krótka przypominajka dla naszych pacjentów z niewydolnością serca – o pomiar…